Ta historia zaczęła się kilkanaście lat temu, gdy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent. Dr. Michael Brinkenhoff chciał, by chora na raka Gayle, choć na chwilę zapomniała o problemach i znów poczuła się piękna. „Podczas jej walki z przerzutowym rakiem piersi, ona wciąż mówiła o tym jak bardzo jej uroda cierpi przez chorobę – konkretnie jej kruche i bez wyrazu rzęsy.
Dr Michael Brinkenhoff stworzył odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi, by pomóc swojej chorującej na raka żonie odzyskać piękny wygląd.
Odżywki RevitaLash® powstały z miłości i potrzeby piękna. Pierwsza była prezentem dr. Michaela Brinkenhoffa dla jego chorej na raka żony Gayle. Dziś jest to kosmetyczny hit i światowa marka dostępna w 70 krajach. O skuteczności produktów opowiada Joanna Kostrzewska.
Żyjemy w dobie stresu epoki cyfrowej oraz wszechogarniającej pandemii. Rośnie liczba osób chorych na raka, cierpiących na depresję, permanentny stres czy choroby neurodegeneracyjne. Z pomocą przychodzą nam dwie marki  REVITALASH® – dar Serca i MNEMOSLINE® – dar Światła. Joanna Kostrzewska
Marka RevitaLash® jako pierwsza na świecie stworzyła odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi. Był to prezent dr. Michaela Brinkenhoffa dla jego chorej na raka żony Gayle. Dziś produkty marki są znane na całym świecie ze swojej wysokiej jakości, skuteczności i bezpieczeństwa, a receptura z opatentowanym BioPeptin Complexem®