TWOJE RZĘSY I THE CURL EFFECT®

06/02/2023

Być może już używasz i uwielbiasz RevitaLash® Advanced. Ale czy słyszałaś o Curl Effect®? Nasze wielokrotnie nagradzane i uwielbiane przez miliony osób serum, nie tylko pomaga Twoim rzęsom wyglądać i czuć się jak najlepiej. Może ono również wzmocnić ich naturalny skręt. Niektóre użytkowniczki doświadczają wyraźnie zauważalnego podniesienia rzęs nawet bez użycia zalotki.

Sekretem jest nauka

The Curl Effect® to opatentowana technologia, co oznacza, że żadna inna odżywka, tusz do rzęs czy inny produkt reklamowany przez celebrytów nie oferuje tego samego renomowanego kompleksu składników. Technologia dostarcza niezbędne składniki odżywcze bezpośrednio do rzęs, aby je odżywić, wzmocnić i poprawić ich elastyczność. A zdrowsze pasma oznaczają więcej podkręcenia i uniesienia.

The Curl Effect® znajdziesz w obu odżywkach do rzęs opracowanych przez okulistów: RevitaLash® Advanced oraz RevitaLash® Advanced Sensitive. Każda wersja zawiera wszystko, czego rzęsy potrzebują i dosłownie nic…czego nie potrzebują 🙂 jak parabeny, ftalany czy substancje zapachowe.

Odżywki są opracowane przez lekarzy, recenzowane przez dermatologów i wspierane przez naukę.

 


Jedno przeciągnięcie dziennie

Wystarczy raz dziennie nałożyć serum bezpośrednio na czyste rzęsy powyżej ich linii. Zauważysz, że Twoje rzęsy zaczną wyglądać i czuć się zdrowsze. W rzeczywistości, w badaniu konsumenckim 98% osób stwierdziło, że po sześciu tygodniach stosowania produktu rzęsy są mocniejsze i piękniejsze. Wyobraź sobie: zwiększone uniesienie, większa elastyczność i wzmocnione naturalne podkręcenie za jednym pociągnięciem. Tak, naprawdę!


Czy jesteś miłośniczką liftingu rzęs? Jesteś entuzjastką przedłużania? Lubisz przyciemniać rzęsy?

Jeśli chcesz mieć pogrubione, dramatyczne, zdumiewające rzęsy, ważne jest, aby wzmocnić fundament – czyli Twoje naturalne rzęsy. Odpowiedzią jest RevitaLash® Advanced.

Pomyśl o tej odżywce do rzęs jak o pielęgnacji, domowym zabiegu upiększającym… luksusowym serum, które może poprawić Twój wygląd. Dzięki The Curl Effect® możesz tak bardzo zakochać się w swoich naturalnych rzęsach, że nie będziesz chciała już nic więcej z nimi robić.

Wiedz jedno: jeśli jesteś fanką dobrego selfie – Curl Effect® jest Twoim najlepszym przyjacielem. Przekonaj się sama. Zrób sobie selfie pokazujące Twoje rzęsy w takim stanie, w jakim są teraz. Następnie, po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania RevitaLash® Advanced z jednym przeciągnięciem dziennie, zrób drugie zdjęcie. Porównaj.

Czy uzyskanie najlepszych rzęs w swoim życiu jest naprawdę takie proste? Tak, jest!

ODŻYWKA REVITALASH® ADVANCED

ODŻYWKA REVITALASH® ADVANCED SENSITIVE