W OCZACH BLASK

05/05/2022

Odżywki RevitaLash® powstały z miłości i potrzeby piękna. Pierwsza była
prezentem dr. Michaela Brinkenhoffa dla jego chorej na raka żony Gayle.
Dziś jest to kosmetyczny hit i światowa marka dostępna w 70 krajach.
O skuteczności produktów opowiada Joanna Kostrzewska.

W jaki sposób możemy pielęgnować i wydobywać piękno okolic oczu?

Piękno okolicy oka tworzą zdrowa skóra oraz odżywione rzęsy i brwi, dlatego na co dzień polecam 2 w 1: nawilżający żel i bazę wygładzającą okolice oczu RevitaLash® AQUABLUR. Głębokie nawilżanie zapewnia wysokiej jakości kwas hialuronowy. Z kolei kombucha, japoński grzybek długowieczności, jest bogata w witaminy i przeciwutleniacze. AQUABLUR zawiera naturalny ekstrakt z alg morskich sea kelp, który działa przeciwzapalnie.
W pielęgnacji rzęs oraz brwi od lat powodzeniem cieszą się odżywki RevitaLash® ADVANCED i RevitaBrow® ADVANCED z technologią BioPeptin Complex®. Ich doskonałym uzupełnieniem są nasze kosmetyki koloryzujące, które potęgują odżywczy efekt terapii.

Co wyróżnia produkty RevitaLash® spośród innych kosmetyków na rynku?

To przede wszystkim unikatowy skład. Doktor Michael Brinkenhoff stworzył niedoścignioną recepturę RevitaLash®, która nie zawiera czystego bimatoprostu z kropli na jaskrę, ale ich odpowiednio otrzymane molekuły z własną technologią BioPeptin Complex®, bogatą w aktywne nanopeptydy, aminokwasy, lipidy, biotynę i witaminy z grupy B, a także wyciągi roślinne, m.in. z zielonej herbaty, żeń-szenia oraz swertii japońskiej. Marka RevitaLash® uzyskała również patent CURL EFFECT® – nasza synergia technologii z naturą podkręca rzęsy! RevitaLash® to także intencja powstania i globalna misja profilaktyki raka piersi #ETERNALLY PINK, honorująca pamięć Gayle Brinkenhoff. To kilkadziesiąt nagród i rekomendacja Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Efekty stosowania odżywek RevitaLash® jesteśmy w stanie zauważyć już po pierwszych tygodniach, jak długo powinniśmy ich używać?

Kuracja codzienna powinna trwać średnio 2–3 miesiące,
następnie przechodzimy do kuracji podtrzymującej i nakładamy odżywki 2–3 razy w tygodniu. Produkty RevitaLash® możemy stosować stale, a długość i częstotliwość kuracji możemy dostosować do indywidualnych potrzeb. RevitaLash® to zdrowy nawyk odżywiania rzęs i brwi!

Które produkty marki RevitaLash® Cosmetics warto stosować jednocześnie?

Kontynuacją kuracji odżywką do rzęs jest DOUBLE-ENDED VOLUME SET – pentapeptydowy niebieski primer & mascara z biotyną i wyciągami roślinnymi z rumianku, rozmarynu oraz nagietka lekarskiego. Malując rzęsy, odżywiamy je na całej długości. Z kolei razem z odżywką RevitaBrow® ADVANCED stosujemy wielozadaniowe wzmacniające żele do brwi RevitaLash® HI-DEF BROW GEL. Nasza marka posiada również wielokrotnie nagradzaną
linię RevitaLash® HAIR COLLECTION, ale zdrowe włosy to opowieść na kolejny wywiad.

Dlaczego marka RevitaLash® jest dostępna w klinikach i gabinetach? Jakie nowości szykujecie?

Doświadczanie i zakup produktów marki RevitaLash® w klinikach i gabinetach to gwarancja oryginalnych produktów i 100% zadowolenia. Oczekiwaną nowością jest wprowadzany do oferty gabinetów zabieg RevitaLash® z produktem LASH & BROW MASQUE Ultra-Reparative Treatment – to remedium na zniszczone fizycznie, chemicznie oraz mechanicznie rzęsy i brwi.

NAWILŻAJĄCY ŻEL I BAZA WYGŁADZAJĄCA OKOLICE OCZU 2w1 REVITALASH®

ODŻYWKA REVITALASH® ADVANCED

ODŻYWKA REVITABROW® ADVANCED