Nasze najczęściej zadawane pytania dotyczące RevitaLash Advanced

27/10/2021

W 2006 roku wprowadziliśmy na rynek naszą autorską formułę RevitaLash, pierwszą na świecie odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi, otwierając tym samym przełom w zaawansowanej technologii zupełnie nowej kategorii produktów kosmetycznych. Odżywka stymulująca wzrost RevitaLash® Advanced zdobyła zaufanie milionów konsumentów stale udoskonalaną i opatentowaną formułą. Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostały potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi i konsumenckimi. RevitaLash Advanced jest przetestowana dermatologicznie, oftamologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze tęczówki. Zaawansowana i gęsta formuła sprawia, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpiecznie aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrzgałkowe oka ani ostrość widzenia.

Wciąż otrzymujemy pytania o to, jak najlepiej używać RevitaLash Advanced, kiedy można z niej korzystać, kto może z niej korzystać – lista jest długa, więc pomyśleliśmy, że podsumowujemy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie, zanim będziesz miał okazję je zadać.

Jak dokładnie działa odżywka do rzęs RevitaLash Advanced?

Odżywka do rzęs RevitaLash Advanced została opracowana przez okulistę dr Michaela Brinkenhoffa, w celu poprawy ogólnego stanu zdrowia i wyglądu rzęs. Formuła odżywki zawiera opatentowany BioPeptin Complex®, stymuluje wzrost, wzmacnia rzęsy oraz chroni je przed uszkodzeniami. Wspiera słabe rzęsy w zwiększaniu ich potencjału. Przekształca rzęsy w elastyczne, silne, zdrowo wyglądające i dobrze odżywione. Daje niesamowity efekt naturalnego i głębokiego spojrzenia.

Jak stosować RevitaLash Advanced i jak często?

RevitaLash Advanced stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą i suchą skórę powiek. Niewielką ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed nałożeniem dodatkowych kosmetyków. W razie dostania się produktu do oczu, należy obficie przemyć je wodą. Odżywkę można stosować na przedłużone i zagęszczone rzęsy, ponieważ nie rozpuszcza kleju. Produkt zalecany jest również po zakończonej chemioterapii.

Czy RevitaLash Advanced sprawi, że moje rzęsy będą bardziej podkręcone?

Tak! To jedna z niesamowitych zalet RevitaLash Advanced – to w zasadzie lifting rzęs w butelce! Wiele osób zgłasza, że przy konsekwentnym stosowaniu ich rzęsy wykazują znacznie większe podkręcenie. Dzieje się tak dzięki naszemu opatentowanemu Curl Effect®.

Kiedy widać pierwsze efekty stosowania RevitaLash Advanced i jak długo prowadzić kurację?

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania, którą potwierdza 98% badanych osób. Ponad 95% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Kuracje należy kontynuować do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny rezultat osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, następnie stosuje się 2-4 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Skuteczność i bezpieczeństwo działania zostały potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych.

Jak najlepiej stosować RevitaLash Advanced, aby mieć stale świetny efekt?

Po kilkumiesięcznej, codziennej kuracji zaleca się stosowanie odżywki 2-4 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Rzęsy rosną i średnio wymieniają się co trzy miesiące, dodatkowo są w różnym cyklu wzrostu: katagen, anagen, telogen. W związku z tym należy podtrzymać efekt kuracji. Aby utrzymać efekt (stosowanie 2-4 razy w tygodniu) potrzeba średnio jednego opakowania 3,5 ml na rok. Dla przypomnienia opakowanie 3,5 ml starcza na około 6 miesięcy codziennej kuracji. Średni miesięczny koszt kuracji to 70 zł. Średni miesięczny koszt kuracji podtrzymującej efekt to 30zł.

Na ile wystarcza jedno opakowanie RevitaLash Advanced?

W przypadku stosowania zgodnie z zaleceniami, jedno opakowanie RevitaLash Advanced (3,5 ml) wystarcza na około sześć miesięcy. Wielkość produktu o pojemności 2,0 ml powinna wystarczyć na około trzy miesiące – wystarczająco długo, aby uzyskać rezultaty. Data ważności dla obu rozmiarów to jeden rok po otwarciu i trzy lata, jeśli nie zostały otwarte.

Czy stosując kurację RevitaLash Advanced mogę robić henne rzęs, lifting rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu RevitaLash Advanced rzęsy są mocniejsze, dłuższe i grubsze, a henną lub liftingiem możemy podkreślić efekty kuracji odżywienia rzęs opatentowanym BioPeptin Complex

Czy nosząc szkła kontaktowe mogę stosować RevitaLash® Advanced?

Stosowana zgodnie z instrukcją odżywka RevitaLash Advanced nie dostaje się do oczu i jest bezpieczna dla osób, które noszą szkła kontaktowe.

Czy mogę stosować RevitaLash Advanced po liftingu rzęs?

Tak! RevitaLash Advanced jest bezpieczna w użyciu po liftingu rzęs i może przynieść niesamowite rezultaty w połączeniu z tym zabiegiem. Należy odczekać dwa dni po zabiegu, aby wznowić stosowanie RevitaLash Advanced, jednak dla pewności zalecamy najpierw konsultację ze swoją stylistką rzęs.

Czy mogę używać RevitaLash Advanced przy sztucznych rzęsach lub po ich przedłużaniu?

Również tak! RevitaLash Advanced jest bezpieczna do stosowania z przedłużanymi lub sztucznymi rzęsami i może rzeczywiście pomóc zachować zdrowie i piękno naturalnych rzęs, minimalizując w ten sposób szkodliwe efekty często obserwowane przy długotrwałym stosowaniu przedłużanych rzęs.

Czy mogę stosować RevitaLash Advanced z makijażem permanentnym lub półtrwałym?

Tak – RevitaLash Advanced nie powinna wpływać na makijaż permanentny ani półtrwały. Jeśli niedawno zakończyłaś zabieg, upewnij się, że obszar został całkowicie zagojony i skonsultuj się z lekarzem przed użyciem któregokolwiek z produktów.

Czy w czasie chemioterapii mogę rozpocząć kurację odżywką RevitaLash Advanced?

Zalecamy stosowanie produktu po zakończonej chemioterapii, ponieważ badania kliniczne nie obejmują osób w trakcie trwania leczenia. Osoby będące w trakcie trwania chemioterapii powinny konsultować zastosowanie nowych produktów z lekarzem prowadzącym.

Czy w czasie ciąży i karmienia piersią mogę stosować odżywkę RevitaLash Advanced?

Producent nie prowadził badań na kobietach w ciąży i matkach karmiących. Dlatego zalecamy stosowanie produktu tuż po tym okresie lub konsultację z lekarzem prowadzącym.

Czy RevitaLash Advanced zmieni kolor moich oczu?

Nakładana zgodnie z zaleceniami, ze względu na formułę i specyfikację pędzelka, RevitaLash Advanced nie powinna dostać się do oczu, a tym samym nie powinna mieć żadnego fizjologicznego wpływu na oczy, w tym na kolor oczu (tęczówki).

Dlaczego RevitaLash Advanced warto zakupić w klinikach, gabinetach medycyny estetycznej, kosmetycznych i spa?

Zakup produktów marki RevitaLash w autoryzowanym gabinecie medycyny estetycznej, kosmetycznym i SPA to stuprocentowa gwarancja oryginalności, skuteczności i bezpieczeństwa. Dzięki spektakularnym efektom działania odżywek, między gabinetem, a jego klientami, buduje się pozytywny wizerunek dający obustronną i długoterminową satysfakcję. Współpraca daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych efektów. Przestrzegamy przed zakupem falsyfikatów i podróbek w nielegalnych sklepach internetowych.

Jaki jest skład odżywki RevitaLash Advanced?

Skład najnowszej formuły RevitaLash Advanced zawiera opatentowany BioPeptin Complex oraz wyciągi roślinne, m.in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski. Składniki RevitaLash Advanced to: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Acid, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

Produkt został przetestowany dermatologicznie, alergologicznie i okulistycznie, jest przyjazny dla wegan, nietestowany na zwierzętach. Działanie RevitaLash Advanced zostało również zweryfikowane z sukcesem przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej, reprezentowane przez autorytety medyczne oraz osoby po chemioterapii, dzięki czemu produkty rekomendują certyfikowani lekarze kosmetolodzy, eksperci beauty oraz Federacja Stowarzyszeń ,,Amazonki”. Od 2010 roku marka jest rekomendowana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Co wyróżnia odżywkę RevitaLash Advanced od innych odżywek?

Przeprowadzone badania kliniczne, niedościgniona formuła oraz własna technologia stworzona przez lekarza okulistę Michaela Brinkenhoffa sprawiają, że marka RevitaLash jest światowym liderem w dziedzinie stymulacji wzrostu przez odżywianie rzęs, brwi i włosów. Potwierdzona skuteczność i bezpieczeństwo zdobyły zaufanie milionów konsumentów. Część dochodu ze sprzedaży produktów marki RevitaLash wspiera inicjatywy edukacyjne dotyczące profilaktyki raka piersi oraz Amazonki na całym świecie. Eternally Pink to globalna misja honorująca pamięć Gayle Brinkenhoff. W Polsce dzięki zaangażowaniu klinik, gabinetów oraz Federacji Stowarzyszeń “Amazonki” prowadzimy akcję profilaktyki raka piersi “Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi”.

Gotowa, aby samemu wypróbować ten niesamowity produkt?

Zapraszamy do naszych autoryzowanych klinik i gabinetów oraz do sklepu na www.revitalash.pl

Kupuj tylko oryginalne produkty!

ODŻYWKA DO RZĘS REVITALASH® ADVANCED

ODŻYWKA DO RZĘS PINK REVITALASH® ADVANCED