Odżywki a serum: jaka jest różnica?

19/08/2021

Często zadawane jest nam pytanie – jaka jest różnica między odżywką do rzęs/brwi a serum do rzęs/brwi?

Krótka odpowiedź brzmi: żadna! Dlaczego więc RevitaLash Advanced i RevitaBrow Advanced nazywane są „odżywkami”?

Zdecydowaliśmy się nazwać RevitaLash® Advanced i RevitaBrow® Advanced „odżywkami”, ale również „serum”, ponieważ uważamy, że to dokładniej opisuje to, co robią te produkty. W ten sam sposób w jaki pielęgnujesz włosy na głowie, RevitaLash Advanced i RevitaBrow Advanced pielęgnują włosy Twoich rzęs i brwi. Nasze formuły są kompleksowe i są wynikiem poważnych badań i testów.

Nasza autorska technologia BioPeptin Complex® obejmuje lipidy, peptydy, biotynę i ekstrakt z zielonej herbaty – składniki, które pielęgnują, wzmacniają i chronią przed łamaniem, dzięki czemu rzęsy i brwi stają się zdrowsze, śmielsze i piękniejsze. Zdajemy sobie sprawę, że słowo serum jest powszechnym terminem w świecie upiększania rzęs i brwi, a określanie RevitaLash Advanced lub RevitaBrow Advanced jako „serum” również nam pasuje! W Polsce już od 2009 roku lekarze i kosmetolodzy używają określenia  dla naszej  wyjątkowej receptury doktora Michala Brinkenhoffa jako odżywcze serum stymulujące wzrost rzęs i brwi.

W ostatecznym rozrachunku chodzi o rezultaty i wiemy, że pokochasz naturalne efekty poprawiające piękno, które zobaczysz stosując RevitaLash Advanced i RevitaBrow Advanced.

Oto jeszcze kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o odżywkach/serum do rzęs i brwi:

Czy są bezpieczne?

RevitaLash Comsetics jest jedyną marką na rynku założoną przez okulistę, dlatego bezpieczeństwo jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasze odżywki do rzęs i brwi są opracowane przez lekarzy, przetestowane klinicznie i sprawdzone przez dermatologów, a ponadto są przyjazne dla wegan i wolne od okrucieństwa.

W Polsce od 2009 roku jesteśmy polecani przez Federację Stowarzyszeń „Amazonki” a od 2010 roku ze względu na bezpieczeństwo i skuteczność marka RevitaLash jest rekomendowana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Czy działają?

Uważamy, że nasze badania konsumenckie mówią same za siebie! W 6-tygodniowym badaniu z

RevitaLash Advanced 98% konsumentów zgłosiło mocniejsze i zdrowsze rzęsy, a także lepszy wygląd rzęs*. W przypadku RevitaBrow Advanced, 96% uczestników doświadczyło poprawy wyglądu brwi, 94% doświadczyło bardziej wyrazistych brwi, a 92% doświadczyło bardziej odważnych, pełniejszych brwi**

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Chociaż każdy jest inny, wiele osób zauważa od razu piękniejsze rzęsy. Według naszego niezależnego badania konsumenckiego, 98% użytkowników stosujących RevitaLash® Advanced doświadczyło poprawy wyglądu rzęs w ciągu 6 tygodni. Aby uzyskać najlepsze wyniki, używaj zgodnie z zaleceniami.

Chcesz wypróbować odżywkę/serum do rzęs lub brwi? Kupuj u nas

* Wyniki ankiety z niezależnego 6-tygodniowego badania konsumenckiego obejmującego 63 uczestników

**Wyniki ankiety z niezależnego 8-tygodniowego badania konsumenckiego obejmującego 112 uczestników, w tym kobiet i mężczyzn

Najlepszą rekomendacją efektów  kuracji produktami marki RevitaLash®  jest wieloletnia współpraca z najlepszymi klinikami i gabinetami w całej Polsce już od 2009 roku.

Zapraszamy do naszych autoryzowanych punktów, spotkaj się z lekarzem, kosmetologiem, wizażystką i kupuj tylko oryginalne produkty!

Zobacz listę autoryzowanych gabinetów