Na co zwracać uwagę przy wyborze serum do rzęs i brwi

05/08/2021

Pierwsza pomoc w wyborze serum

W dzisiejszych czasach odżywki do rzęs i brwi wydają się być wszędzie. Od drogerii, przez prestiżowe domy towarowe po Instagram, odżywki do rzęs i brwi pojawiają się w każdym miejscu. Wielu chwali się bardzo imponującymi efektami. Ale faktem jest, że nie wszyscy są sobie równi. Przy podejmowaniu mądrej decyzji zakupowej należy wziąć pod uwagę wiele ważnych czynników, jak składniki, badania konsumenckie, recenzje i nie tylko. Poniżej przedstawiamy, na co dokładnie zwrócić uwagę wybierając odżywkę do rzęs lub brwi.

Opracowana przez lekarza i sprawdzona przez dermatologa

Jeśli chodzi o delikatną i wrażliwą okolicę oczu, możesz zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo, wybierając produkt opracowany przez lekarza i sprawdzony przez dermatologa. Zarówno odżywka do rzęs RevitaLash® Advanced, jak i odżywka do brwi Revitabrow® Advanced zostały opracowane przez doktora Michaela Brinkenhoffa, okulistę i założyciela RevitaLash® Cosmetics. Zostały opracowane tak, aby były hipoalergiczne, nie podrażniały i były wystarczająco delikatne dla osób walczących z rakiem, zatem możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach, korzystając z serum do rzęs i brwi RevitaLash Cosmetics.

W Polsce marka RevitaLash® jest rekomendowana od 2009 roku przez Federację Stowarzyszeń „Amazonki” i od 2010 roku przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (link) ze względu na bezpieczeństwo i skuteczność.

Warto zwrócić uwagę czy strona internetowa i ranking odżywek pokazuje istniejących naprawdę lekarzy, kosmetologów. Jedna ze stron z odżywkami używała nazwiska doktor Suzan Strauss, która nie istnieje. Niektóre strony  wstawiają naszą markę do własnych rankingów aby promować się i wprowadzać klientów w błąd. Sprawdzaj proszę również czy produkt jest oryginalny. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

Najlepiej sprzedająca się i nagradzana

Poszukując nowego produktu, warto zwrócić się do ekspertów branżowych. W świecie urody panuje zacięta konkurencja o nagrody branżowe, a kiedy produkt wygrywa, jest to duże osiągnięcie. RevitaLash® Advanced i RevitaBrow® Advanced otrzymały łącznie ponad 25 nagród branżowych, w tym bardzo pożądaną nagrodę Allure Best of Beauty. Ponadto RevitaLash® Advanced to jedna z oryginalnych odżywek do rzęs na rynku, która stworzyła nową kategorię odżywek i  pozostaje najlepiej sprzedającą się a klienci zawsze do niej wracają.

W Polsce marka dwukrotnie została nagrodzona Perłą Dermatologii Estetycznej https://www.dermatologia-estetyczna.pl/pl/revitalash-hair-collection przyznawaną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Badania konsumenckie

Badania konsumenckie są niezwykle ważne, jeśli chodzi o znalezienie odżywki do rzęs lub brwi, która faktycznie działa. Badania te pomagają określić, jakiego rodzaju doświadczenia z produktem możesz się spodziewać, ponieważ odzwierciedlają rzeczywiste, bezstronne doświadczenia osób niezwiązanych z marką. W naszych badaniach konsumenckich 98% uczestników zauważyło poprawę wyglądu rzęs dzięki RevitaLash® Advanced, podczas gdy 92% procent uczestników widziało śmielsze, pełniejsze brwi po użyciu RevitaBrow® Advanced.

Uwielbiana przez redaktorów, celebrytów i influencerów

Tylko dlatego, że celebryta czy redaktor uwielbia lub promuje produkt, niekoniecznie oznacza to, że produkt jest dobry. Ale kiedy księżna Sussexu (aka Meghan Markle) mówi, że kocha jakiś produkt, warto to przemyśleć:).  Jednym z jej ukochanych  produktów jest RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner, na który zaklina się pani Markle. Innymi wielbicielkami  naszych odżywek do rzęs i brwi  w Polsce są wspaniałe kobiety tj. Katarzyna Żak, Olga Bończyk, Ania Wendzikowska, Bożna Dykiel, Anna SamusionekJustyna SteczkowskaBogna Sworowska, Małgorzata Rozenek i wiele wiele innych. Ambasadorkami marki RevitaLash® są wszystkie kobiety stosujące RevitaLash®. Serdecznie dziękujemy  naszym Ambasadorkom wspaniałym Lekarzom, Kosmetologom, Wizażystom  i Kosmetyczkom, które od lat wspierają wszystkie kobiety w poszukiwaniu piękna w swoich  klinikach i gabinetach. Te kobiety są znane z dbałości o siebie i edukowanie innych, i jesteśmy wdzięczni, że postrzegają nasze produkty jako niezbędnik w dbaniu o ciało i duszę swoich klientek.

Składniki

W RevitaLash Cosmetics  formułujemy każdy z naszych produktów, zapewniając, że jest on bezpieczny i delikatny, ale wciąż dający niesamowite efekty. Formułujemy nasze produkty bez dodatku parabenów czy ftalanów i trzymamy się z dala od składników znanych z podrażniania oczu, takich jak zapachy (z wyjątkiem produktów do włosów). Wierzymy, że to, co nakładasz na swoje ciało, jest tak samo ważne, jak to, co w nie wkładasz, i pamiętamy o tym podczas formułowania każdego z naszych produktów.

RevitaLash to składniki najwyższej jakości! Synergia technologii z naturą i własna technologia BioPeptin Complex®

Czujesz się poinformowany, wyedukowany i gotowy do podjęcia mądrej decyzji o zakupie serum do rzęs lub brwi?

Kup kosmetyki RevitaLash tutaj!

Zapraszamy do naszych autoryzowanych klinik i gabinetów w całej Polsce. Zobacz pełną listę placówek.