DAR SERCA – REVITALASH – ZDROWY NAWYK ODŻYWIANIA RZĘS, BRWI I WŁOSÓW

24/02/2022

Revitalash® opatentowany BioPeptin Complex® to Dar Serca dr. Michaela Brinkenhoffa dla jego chorej na raka żony, Gayle. Dlatego w historię marki wpisane jest wsparcie działań profilaktycznych, przeciwnowotworowych oraz bezpieczeństwo produktów dla organizmu.

W Polsce od 2009 r. firma REVITALASH®  wspólnie z klinikami, gabinetami i Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń „Amazonki”, prowadzi akcję „Zdrowy Nawyk, Zdrowe Piersi”. Współtworzy również globalną akcję edukacyjną ETERNALLY PINK, która honoruje pamięć i odwagę Gayle Brinkenhoff.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wysokiej jakości produkty marki są dostępne w ponad 70 krajach świata i cieszą zarówno osoby chore, jak i zdrowe, spełniając ich marzenia o pięknych rzęsach, brwiach i włosach. W składzie tych produktów znajdziemy opatentowany BioPeptin Complex®, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo. 

OPATENTOWANY SKŁAD

Niedościgniony skład produktów marki to własna technologia dr. Brinkenhoffa i bogactwo najwyższej jakości składników, takich jak lipidy, peptydy, aminokwasy, biotyna, witaminy z grupy B, zielona herbata, żeń-szeń czy palma sabałowa.

Kultowa odżywka serum do rzęs REVITALASH®ADVANCED posiada również patent w zakresie podkrę­cania rzęs CURL EFFECT®. Odżywka nie zawiera czystego Bimatoprostu, jak produkty próbujące odtworzyć jej recepturę, którymi po sukcesie REVITALASH® wypełnił się rynek. Oryginalna receptura powstała w trakcie badania kropli na jaskrę – doktor stworzył niedoścignioną technologię opartą na peptydach i składnikach roślinnych, stymulowaną odpowiednią porcją molekuł pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych.

NAGRODY

Marka otrzymała kilkadziesiąt nagród, a już od 2010 r. jest rekomendowana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Ostatnio zdobyte trofea to nagroda „POWER of BEAUTY” magazynu Party Medycy na Estetyczna za niedościgniony skład REVITALASH® oraz działanie na rzecz Amazonek w Polsce od 2009 r., a także nagroda Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych Perła Dermatologii 2020 dla skutecznej linii do włosów i skóry głowy REVITALASH® HAIR COLLECTION.

Nagrody odzwierciedlają zadowolenie lekarzy i kosmetologów z nieustannie udoskonalanych formuł produktów. Najnowsza kolekcja zawiera 33% więcej BioPeptin Complex®, zapewniając jeszcze szybsze i trwalsze efekty kuracji. Dzięki temu poprawia się stan skóry głowy, a włosy są odżywiane, wzmacniane i stymulowane do wzrostu.

Jak wspomina Specjalista Dermatolog, Wiceprezes SLDE – Kinga Nicer podczas webinaru edukacyjnego dla klinik i gabinetów:

REVITALASH® rekomenduję od lat ze względu na innowacyjny skład i to, że produkty pomagają mi oraz mojej rodzinie, dlatego jako lekarz polecam je swoim pacjentom. – Specjalista Dermatolog

STOP PODRÓBKOM REVITALASH!

„Ogromny sukces rodziny Brinkenhoff w skali globalnej przyciągnął zainteresowanie zorganizowanych grup przestępczych. W Polsce od 7 lat prowadzimy liczne działania związane z ochroną marki oraz pracochłonnym „czyszczeniem” Internetu z falsyfikatów, a także stale współpracujemy w tym zakresie z policją. Kampania promująca sprzedaż oryginalnych produktów w klinikach i gabinetach podnosi poziom świadomości klientów.

Tylko wspólne działania i wzajemne wsparcie gwarantują sukces w przeciwstawianiu się grupom przestępczym.

“Koszty ochrony prawnej marki w Polsce to ponad 0,5 miliona zł oraz liczne godziny spędzone na policji i w kancelariach prawnych.” 

ZESTAW HAIR REVITALASH®