5 powodów dla których warto wypróbować RevitaBrow Advanced

01/10/2021

Pełne, pierzaste łuki są obecnie jednym z najbardziej pożądanych atrybutów. Kobiety dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć pożądane rezultaty, np:

  • makijaż podkreślający brwi,
  • zabiegi microblading
  • a nawet przedłużanie brwi(tak, to istnieje)


Na szczęście nie potrzebujesz wizyty u lekarza ani inwazyjnych zabiegów, aby uzyskać mocne, zdrowe i piękne brwi – tak naprawdę kluczem do brwi Twoich marzeń może być po prostu odżywka do brwi lub serum. Jednak przy tak wielu produktach na rynku, trudno jest mieć pewność, od czego zacząć.

Na szczęście istnieje wiele powodów, dla których warto pokochać naszą kultową odżywkę do brwi RevitaBrow® Advanced, w tym historia pochodzenia, wyróżnienia i składniki. Oto 5 powodów, dla których warto wypróbować RevitaBrow Advanced:

[1] Stworzone z miłości

Licencjonowany okulista, dr Michael Brinkenhoff, nigdy nie zamierzał zaczynać zupełnie nowej kategorii produktów kosmetycznych czy też uznanej na całym świecie marki kosmetycznej. W rzeczywistości była to najdalsza rzecz, o której myślał. Jego cel był prosty – stworzyć produkt, który pomógłby jego ukochanej żonie, Gayle, poczuć się piękniej podczas jej 25-letniej walki z rakiem piersi z przerzutami – walki, która naraziła zdrowie i piękno jej rzęs, brwi i włosów, a także jej skądinąd świecące poczucie własnej wartości. W końcu narodziła się odżywka do rzęs RevitaLash® Advanced, co z kolei stało się bodźcem do stworzenia odżywki do brwi RevitaBrow Advanced. Dr Brinkenhoff bardzo ostrożnie formułował to serum, ponieważ miało być używane przez jedną z najbardziej ukochanych osób w jego życiu. Bezpieczeństwo było najważniejsze, i nadal jest.

[2] Skoncentruj się na recepturze

Kluczem do RevitaBrow Advanced jest zastrzeżony BioPeptin® Complex, przełomowa technologia zaprojektowana, aby kondycjonować, wzmacniać, chronić przed łamaniem oraz poprawiać elastyczność i połysk. W połączeniu z silnymi przeciwutleniaczami i wzmacniającymi aminokwasami, wpółdziała tworząc odważniejsze, pełniejsze brwi.

[3] Wszystkie nagrody

Uważamy, że wyniki mówią same za siebie, ale nie musisz ufać nam, zaufaj ekspertom urody! RevitaBrow Advanced jest dumnym zdobywcą 7 nagród Allure Best of Beauty, a także 16 innych nagród branżowych i handlowych.

[4] Nie przekonasz się, dopóki nie spróbujesz

Szukasz bardziej wyrazistych, pełniej wyglądających brwi? RevitaBrow Advanced jest dla Ciebie. W niezależnym, 8-tygodniowym badaniu konsumenckim z udziałem 112 uczestników, w tym mężczyzn i kobiet, 94% doświadczyło bardziej wyrazistego wyglądu brwi, 92% doświadczyło pełniejszego wyglądu brwi, a 96% doświadczyło ogólnej poprawy wyglądu brwi. Prawdziwe statystyki, prawdziwi ludzie, realne wyniki.

[5] Więcej do kochania

To, czego formuła RevitaBrow Advanced nie zawiera, jest tak samo ważne, jak składniki, z których jest sformułowana. Z dumą możemy powiedzieć, że RevitaBrow Advanced jest wolna od parabenów, ftalanów, BHT i glutenu, jest hipoalergiczna i nie podrażnia, a także jest przyjazna dla wegan i wolna od okrucieństwa. Nasze pudełka i opakowania również nadają się w 100% do recyklingu! To mogą być drobne szczegóły, ale ważne jest, aby nasze produkty były dobre dla Ciebie, dobre dla naszych futrzastych przyjaciół, a także dobre dla planety.

Gotowy, aby samemu wypróbować RevitaBrow Advanced?

Kup kosmetyki RevitaLash tutaj!

Zapraszamy do naszych autoryzowanych klinik i gabinetów w całej Polsce. Zobacz pełną listę placówek.

Kupuj tylko oryginalne produkty!

RevitaBrow Advanced 1,5 ml

RevitaBrow Advanced 3 ml